VİZYON

Günümüz dünyasında terör sadece bir ülkenin veya bir bölgenin karşılaştığı bir sorun olmaktan çıkmış dünyanın hemen her bölgesinde ve neredeyse bütün devletlerin belli ölçüde karşılaştıkları bir gerçek olmuştur.Amacı belirlenen hedeflere ulaşmak için bir korku iklimi yaratmak toplumda ve kişilerde korku panik duygusu yaratarak devlete olan güvenini ortadan kaldırmak sosyal bütünlüğü, birliği ve beraberliği bozmak velev ki büyük fedakarlıklarla kanla kurulmuş milyonlarca şehit verilmiş köklü bir devleti korkutmak.

Zor günler geçirdik, geçiriyoruz da. Sıkışan, can çekişen, darbe üzerine darbe yiyen terör örgütü sansasyonel eylemlere yöneldi. Çünkü varlığını bir şekilde göstermesi gerekli. Türkiye ve millet düşmanı odaklı paralı uşaklar yok oluyor, gücü zayıflıyor. O yüzden taktik değiştiriyor. Ama şunu unutuyorlar Biz Türk’üz, vatanımız Türkiye. Birlik ve beraberliğimize, kardeşliğimize geleceğimize kast eden bu it sürüleri, kanı bozuk Ermeni uşakları hiçbir zaman amacınıza ulaşamayacaksınız. Ülkemizin huzurunu istikrarını bozmaya kalkanlar, sizin karşınızda tek yürek olmuş milli iradeye milli güce sahip Türk milleti var. Her ne kadar polisimize, askerimize, vatandaşlarımıza yönelik vicdan yoksunu saldırılar gerçekleştiren o kirli elleriniz olsa da nefesimiz tükenene kadar kazıyacağız. Biz korkak değiliz saklanalım çakal değiliz kaçalım kahpe değiliz arkadan vuralım. Sanmayın bizi bitiriyorsunuz bir askerim bir polisim gider bin askerim bin polisim gelir. Ermeni uşakları, vatan hainleri delikanlı çağında millet ve vatan aşkıyla eline silah almış garibana mı gücünün yettiğini sanıyorsun?

Hepsi birer ana kuzusu ama vatan söz konusu olunca kahpece yapılan saldırıya bölücü kurşunlara karşı göğüslerini siper ederken hepsi birer aslan parçası. Masum insanların hayatlarına kasteden çocukları babasız kadınları eşsiz bırakan vatan hainleri Allah hepinizi kahr-ı perişan etsin belanızı versin.Masum polisimizin masum askerlerimizin, şehitlerimizin, yaralarımızın kanı asla yerde kalmayacak.Bu size çok ağıra mal olacak sizin o kökünüzü kazıyacağız. Sizin gibi kahpece alçakça haince arkadan hareket etmiyoruz. Bizi sizin gibi hainler bölemez. Biz tek yürek tek millet tek vatan tek devletiz. Birlik ve beraberliğimizi bozamazsınız. Hainlere inat hainlere karşı azim ve kararlılıkla mücadele veren Asker ve polisimize kurum ve kuruluşlarımızı yürekten alkışlıyor dualarımızla destekliyoruz. Mehmet Akif Ersoy’un dediği gibi “Değil mi ortada bir sine çarpıyor, Yılmaz, Cihan yıkılsa emin ol bu cephe sarsılmaz.” Bu büyükşehir belediye seçimini de pkk fetöcülere bırakmayacağız meyden vermeyeceğiz. Bu seçimin siyasetle alakası yoktur devlet, vatan, bayrak meselesidir… Lütfen pkklılara vatan hainlerine oyunuzu vermeyin. Vermeyelim çünkü bunlar Amerika, Hollanda ve İngiliz uşaklarıdırlar. Biz ise Türk’üz Türkiye’de yaşamaktayız vatanımız elimizden gitmesin. Saygı ve Sevgilerimle…

Vesselam…

??POLİS GAZETESİ YÖNETİM KURULU BAŞKANI OSMAN ŞAHİN GÜVEN??