ÜYE KARTLARI

     Polis Emeklileri Dayanışma Yardımlaşma Derneği Polis Gazetesi MUHABİR TANITIM KARTI ve POLİS GAZETESİ GÖREV OTOSU TANITIM KARTI sadece derneğimizin yayın organı olan Polis Gazetesi’nde görev alan kişilere verilmektedir.
     Polis Emeklileri Yardımlaşma Derneği makbuz karşılığı bağış kabul eder. Yapılan bağışın basın kartlarımızla bir ilgisi yoktur. Kartlarımız ÜCRETSIZ verilmektedir. Kartlarımızın arka yüzünde bu vurgu belirtilmektedir.
     Polis Gazetesinin ve Polis Emeklileri Dayanışma Yardımlaşma Derneğinin yasalar ve tüzüğünden aldığı yetkileri ve görev tanımlarını tam olarak bil(e)meyen polis memuru arkadaşlarımız olabilir. Bu amaçla şu açıklamayı da dikkatlere sunmaktayız: Derneğimiz bünyesinde basın muhabiri olarak görevli olan arkadaşlarımızdaki polis gazetesi tanıtım basın kartları Emniyet Teşkilatı 3201 ek 10.maddeye göre verilmektedir. Polis Emeklileri Derneği’nin haricinde polis amblemi kullanılamaz. Üyelerimizde bulunan basın tanıtım kartları ve derneğimizin fahri üye tanıtım kartlarımız yasaldır. Üyelerimize ücretsiz ve hediye olarak verilmektedir. Derneğimize fahri üyelerimiz ve polis gazetesi
basın muhabirlerimizden tarih, gün ve üyeliği biten kişiler tanıtım kartlarımızı taşıyamazlar, suçtur. Derneğimize gelip yenilemesi gerekmektedir. Yenilemek istemeyen basın muhabirlerimiz ve fahri üyelerimiz tanıtım kartlarını derneğimize iade etmekle mükelleftir. Tarihi geçen basın kartlarının geçerliliği yoktur ve üyeliği bitmiştir. Üyelerimiz tüm kurum ve kuruluşlarımızda onur konuğumuzdur.
 
Polis Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Osman Şahin Güven
0 212 5518019
0 532 4180989
 
 
ÖRNEK KARTLARIMIZ
 
 
KAYIT FORMU

FORMU İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN